اطلاعات برنامه آموزشی
نوع دوره ویدئو
تعداد جلسات 11

درباره مدرس : آتوسا زنگنه هستم دارای مدرک PHD در رشته علوم آزمایشگاهی امیدوارم از مطالبی که تدریس کردم نهایت استفاده رو ببرید، براتون بهترین ها رو آرزو می کنم.

  • توضیح کامل
  • جلسات
شرح وظایف متصدی پذیرش آزمایشگاه   1-  دریافت نمونه های ارسالی از مراجع ذیصلاح 2- کدگذاری و ثبت در دفتر ثبت نمونه 3- ارسال نمونه به بخش های مربوطه 4- بایگانی نامه های واصله 5- تنظیم آمار اطلاعات مربوط به آزمایشگاه 6- ارسال پاسخ نتایج آزمون ها 7- ورود اطلاعات مربوط به نمونه ها در سیستم 8- پاسخگویی به ارباب رجوع ها و مسئولین فن در این دوره آموزش سعی شده است مباحث فوق آموزش داده شود و شما می توانید بعد از گذراندن دوره فوق در مراکز آزمایشگاهی بعنوان متصدی پذیرش مشغول بکار شود.

جلسه اول

00 ساعت و 26 دقیقه
نیاز به ثبت نام

جلسه دوم

00 ساعت و 26 دقیقه
نیاز به ثبت نام

جلسه سوم

00 ساعت و 27 دقیقه
نیاز به ثبت نام

جلسه چهارم

00 ساعت و 26 دقیقه
نیاز به ثبت نام

جلسه پنجم

00 ساعت و 25 دقیقه
نیاز به ثبت نام

جلسه ششم

00 ساعت و 22 دقیقه
نیاز به ثبت نام

جلسه هفتم

00 ساعت و 39 دقیقه
نیاز به ثبت نام

جلسه هشتم

00 ساعت و 29 دقیقه
نیاز به ثبت نام

جلسه نهم

00 ساعت و 22 دقیقه
نیاز به ثبت نام

جلسه دهم

00 ساعت و 23 دقیقه
نیاز به ثبت نام

آزمون

00 ساعت و 10 دقیقه
نیاز به ثبت نام
ارسال دیدگاه و نظرات
برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
شیوا نقی زاده نوشت :
1
برای ثبت نام باید آشنایی قبلی در این زمینه ها داشته باشیم یا رشته و تخصص خاصی میخواد؟
واحد آموزش نوشت :
0
حداقل مدرک مورد نیاز برای شرکت در این دوره دیپلم به بالاست.و نیازی نیست رشته شما مرتبط باشد.مطالب خیلی ساده و قابل فهم تدریس شده و خدا راشکر همه تابحال راضی بودن.
شبنم حسيني نوشت :
5
سلام ببخشيد بعد از ثبت نام و گذراندن دوره مشغول به كار ميشيم يا خودمون بايد پيگير كار باشيم؟
واحد آموزش نوشت :
1
تو کانال موسسه آخرین موارد استخدامی در خصوص دوره فوق هر روز درج میشه و وظیفه مذاکره با خودتون است .ولی آمار افرادی که مشغول بکار شدن خیلی خوب و قابل قبول بوده.
مریم هژبری نوشت :
2
سلام. بعد از دیدن دوره ها،آزمون چجوری برگزار میشه؟ینی به صورت حضوری یا مجازی؟و اینکه زمان مشخصی داره این آزمون؟و مدرک رو چجوری دریافت می کنیم ایا برامون ارسال میشه؟ آیا مدرک کاملا معتبر هست و اگه جایی بردیم پذیرش میشیم؟ممنون میشم جواب سوالامو بدین
واحد آموزش نوشت :
1
سلام آزمون بصورت آنلاین پس از گذراندن دوره برگزار میشه.مدرک براتون به آدرسی که شما مشخص می کنید بعد یک هفته ارسال میشه.و در خصوص اعتبار مدرک هم گواهینامه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است با قابلیت ترجمه با مهر قوه قضاییه و تایید وزارت امور خارجه و برای تمامی مراکز ایران معتبر است.
زهره اخلاقی نوشت :
3
ببخشید من ثبت نام کردم. بعدش باید چه جوری دوره هارو ببینم
واحد آموزش نوشت :
1
سلام شما بعد از ثبت نام در سایت ، از قسمت دوره های پیشنهادی و یا قسمت دوره های آموزشی یکی روانتخاب می کنید و بر روی آن کلیک می نمایید.سپس وارد یک صعحه دیگر می شوید که در انجا مشخصات کامل دوره و تعداد جلسات می اید ..شما بر روی گزینه ثبت نام کلیک می کنید و پس از اتصال به درگاه می توانید از دوره استفاده کنید.
  • نمونه گواهینامه
آموزش های ویژه